KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Reklamskylt 17098066
nr 1709 8066
Reklamskylt
Crescent, Lindblads, Papper, 60x40 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:23:17
100 kr
150 kr
200 kr